Merhaba
_

Kidex’s Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz

Kidexs Baby kurulduğu günden bu yana 0-24 ay grubu bebe üretimi yapmaktadır. “erişilebilir lüks” mottosuyla yola çıkan Kidexs, Yüksek kalite kumaşlar ile dikiş kalıp ve tasarımda kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Her doğan bebeğin yaşama gözlerini açması, anne kokusu ve onun hassas şefkati ile başlar.

Üretim aşamasında göz önünde bulundurduğumuz bu hassasiyet bizim ilkemizdir.

Tüm annelere Saygılarımızla…

Kidexs Baby Dünden bugüne değişmeyen kalite ve hizmet anlayışı ile her an değişebilen modaya uygun ürünleriyle bir araya getiren Kidexs baby, Kurulduğu günden bugüne kaliteli ürünleriyle sektöre damgasını vurmuştur … 2000 yılların başlarında bebe giyimi sektöründe imalat ve toptan satış ile başlayan serüvenimiz, Kidexs baby markasıyla çocuk giyim sektöründe devam etmiştir. bebe ve cocuk giyiminde erkek ve kız 2li, 3 lü takım, tulum ,elbise , body ,battaniye, kundak ve türevlerinin üretimine devam etmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti esastır: Kidexs baby, müşterilerinin ve tüketicilerinin memnuniyetini esas alır. Ürünlerimizin tasarımından tüketiciye ulaşmasına kadar tüm süreçlerde bizim için esas olan maksimum memnuniyetin yakalanmasıdır. Bu düşünceden hareketle, müşterilerimizi memnun etmek adına, onların istediği ürünleri, onların istediği kalitede ve onların istediği koşullarla sunmak için çalışıyoruz..

_

Markalarımız

_

    العربيةEnglishDeutschРусскийTürkçe
    İletişim
    İletişim ..